Strona używa plików Cookies w celu realizacji usług oraz przeprowadzania statystyk. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Państwa przeglądarki oznacza, że pliki cookies bedą zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. KLIKNIJ aby dowiedzieć się więcej.
Rzetelna firma Fundacja pomocy zwierzętom Vita Canis
O firmie: Witamy na stronie PHJ Gospodarka Odpadami.

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na rynku odpadów nieprzerwanie od 2002 roku. Firma będąca początkowo działalnością gospodarczą, w 2011 roku przekształciła się w spółkę w celu jej szybszego i bardziej dynamicznego rozwoju.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie odbioru, transportu i przekazania do unieszkodliwienia bądź odzysku różnego rodzaju odpadów. Specjalizujemy się w odpadach niebezpiecznych w którym mamy największe doświadczenie. Odbieramy także odpady przeznaczone na paliwa alternatywne, prowadzimy sprzedaż surowców wtórnych oraz zajmujemy się odbiorem odpadów budowlanych i poremontowych.

W kwestii odpadów niebezpiecznych posiadamy największy udział w rynku województwa podlaskiego, a nasza młoda i wykwalifikowania kadra rozwiąże każdy Państwa problem w zakresie odbioru i dalszego zagospodarowania odpadów.

Oprócz województwa podlaskiego, spółka obsługuje również województwa: warmińsko-mazurskie, mazowieckie oraz lubelskie, czyli całą tzw. „ścianę wschodnią”.

Dysponujemy szerokim wachlarzem sprzętu, w tym: samochodami do 3.5t, samochodami ciężarowymi, hakowymi, szerokim wachlarzem kontenerów oraz sprzętu niezbędnego w maksymalizacji wydajności odbieranych odpadów.

Zapraszamy do współpracy.