Strona używa plików Cookies w celu realizacji usług oraz przeprowadzania statystyk. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Państwa przeglądarki oznacza, że pliki cookies bedą zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. KLIKNIJ aby dowiedzieć się więcej.
Rzetelna firma Fundacja pomocy zwierzętom Vita Canis
Odpady Niebezpieczne
Misją PHJ Sp. z o.o. Sp. k.jest jak najpełniejsze zaspokojenie potrzeb naszych klientów poprzez oferowanie wysokiej jakości usługi w zakresie gospodarowania odpadami, przez zastosowanie najnowocześniejszych, przyjaznych środowisku technologii zagospodarowania odpadów przemysłowych.

Pragniemy poszerzać rynek odbiorców naszych usług, równocześnie dbając o naszych dotychczasowych klientów, ponieważ to dzięki nim odnosimy nasz sukces. Nasi klienci są naszym największym atutem, dlatego strategią rozwoju firmy PHJ Sp. z o.o. Sp. k. jest sukcesywne powiększanie listy partnerów biznesowych.

Zapraszamy do współpracy wszystkich kontrahentów chcących podjąć współpracę z profesjonalną firmą, która zajmie się powstającymi odpadami w sposób odpowiedni z normami ochrony środowiska oraz z zachowaniem wszystkich najwyższych standardów.