Strona używa plików Cookies w celu realizacji usług oraz przeprowadzania statystyk. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Państwa przeglądarki oznacza, że pliki cookies bedą zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. KLIKNIJ aby dowiedzieć się więcej.
Rzetelna firma Fundacja pomocy zwierzętom Vita Canis
Świadczymy usługi transportowe pojazdem specjalistycznym typu „hakowiec” na terenie województwa podlaskiego. Firma posiada wszystkie niezbędne zezwolenia na przewóz odpadów, a nasi kierowcy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia. Jednorazowo jesteśmy w stanie przewieść 2 kontenery zwiększając przewóz masy towarowej do 76m3 i o wadze do 18,5 tony.

Koszt transportu może być liczony od tony odpadów, za kilometry lub za kurs - cena jest ustalana indywidualnie i w tym celu prosimy o kontakt na adres e-mail: biuro@odpady.podlasie.pl lub poprzez formularz w zakładce "kontakt".

Powyższy system transportu pozwala między innymi na załadunek z powierzchni gruntu – kontener jest zdejmowany i ładowany za pomocą dźwigu hydraulicznego „haka”. W kontenerach można przewozić materiały: Dysponujemy kontenerami o pojemności 38m3 z załadunkiem/zasypem od góry, tylnym lub bocznym.

Prowadzimy również długo i krótkookresowy wynajem kontenerów o pojemności 38m3 - cena jest ustalana indywidualnie i w tym celu prosimy o kontakt na adres e-mail: biuro@odpady.podlasie.pl lub poprzez formularz w zakładce "kontakt".